sobota, 15 listopada 2014

Powitajmy Persefonę i Logana!Imię: Persefona
Pseudonim: Safona-rzadko używane
Płeć: Wadera
Wiek: 4,5 roku
Hierarchia: Omega
Stanowisko: Dyplomatka
  Głos
Charakter: Jest to dość poważna samica, jednak posiada poczucie humoru. Nie duże, ale jednak. Spokojna trudno wyprowadzić ją z równowagi. Konflikty woli rozwiązywać pokojowa, nie zawaha się użyć pazurów. Jeśli poznasz ją bliżej zobaczysz, że jest miła. Nie okazuje swoich uczuć. Na razie jej jedynym celem jest opieka nad Loganem, który za szybko dorasta.
Żywioł: Powietrze
Moce:
-Wind
-Poisoned Blood
Weather
-Latanie
Rodzina: Ojciec-Rex, Matka-Marie, Siostra-Hestia, Przybrany brat-Logan.
Partner: -
Zauroczenie: Uważa że nie, chociaż serce nie sługa.
Potomstwo: -
Historia: Jej wataha miała konflikt ze swoimi sąsiadami. Kiedy Persefona była prawie dorosła przeprowadzili atak na sąsiadów. Nic nie zostało z niegdyś potężnej watahy. Dzień po bitwie, samica chodziła po terenie, gdy usłyszała pisk. Niebawem znalazła małego rannego szczeniaczka. Dowiedziała się, że malec jest jednym z członków pokonanej watahy. Podjęła decyzje i odeszła z watahy biorąc szczeniaka ze sobą. Są dla siebie jak rodzeństwo, stara się chronić brata jak tylko może. Niestety pilnowanie dorosłego wilka jest za trudne, nawet dla niej.

Zdjęcie:Imię: Logan
Pseudonim: Niektórzy nazywali go jednookim głupkiem, ale to się chyba nie zalicz.
Płeć: Basior
Wiek: 2,5 roku
Hierarchia: Omega
Stanowisko: Medyk
Głos
Charakter: Ma mnóstwo szalonych pomysłów, często nie nadąża ich przemyśleć. Lubi mówić na każdy temat, zazwyczaj dotrzymuje obietnic, ale nie można być pewnym. Posiada spore poczucie humoru, lubi się śmiać z siebie. Sprytny, nieźle planuje. Bywa porywczy, zawsze mówi wprost o swoich uczuciach. Lubi towarzystwo innych, jest dość odważny.
Żywioł: Noc
Moce:
-Nocna wizja
-Samoleczenie
-Control
-Dream
-Hypnosis
Rodzina: Nie pamięta, przybrana siostra Persefona
Partner: Szuka
Potomstwo: -
Zauroczenie: Jest pewna szczególna wilczyca.
Historia: Miał rodzinę zresztą tak jak każdy, nie pamięta jej za dobrze. Gdy był jeszcze malutki bawił się z innym szczeniakami i coś się stało. Usłyszał wycie ostrzegawcze, zostali zaatakowani. Potem była tylko ciemność. Ktoś chyba zrobił mu coś z głową, bo od tamtej pory jego lewe oko nie działa, stan drugiego jest niepewny. Później znalazła go Persefona i zajęła się nim. Razem chodzą po świecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz