Sugestie

Masz pomysł na udoskonalenie watahy? Napisz w komentarzu!

7 komentarzy:

Kamil Gamski pisze...

Można by dodać taką zakładkę, nosiła by nazwę Filmiki & Muzyka. Zakładka dzieliła by się na dwie części: Muzyka i Filmiki. W filmikach były by filmiki, rzecz jasna, zgłoszone na doggi, howrse lub w komentarzach, typu WolfSong. A w muzyce była by muzyka zgłoszona również przez howrse, doggi lub w komentarzach, bo nie każdy lubi słuchać muzyczki u góry. Można by dodać również zakładkę Przydatne, w której będą takie rzeczy jak liczniki słów, korekta itp.
~ Shir Can

Cleo Love pisze...

Można by było wiele, ale po co? Żaden blog długo nie wytrzyma. Ten, pozostawia dużo do myślenia. Chociaż, jak na watahę, to powiem, szczerze, jest rozbudowana. Moje propozycje:
Dodajcie tu schronisko (np. dla wilków, starych, młodych, szczeniąt). Może jeszcze ogłoszenia? Np. "Nowe rzeczy do kupienia w sklepie. Nowy wilk- Piorun. Tara szuka partnera. Prosimy Diablo o napisanie opowiadania." Zrób ankiety, np. Co chcecie zmienić? Co dodać na watasze? Kurczę, trochę jakiejś rozrywki, tzw. Questy, Konkursy, pojedynki (np. o wadery).

NAYTIRI pisze...

Zrobić zakładki "wyprawy" i "walki". Będzie zdjęcie gdzie można się wybrać, lub zdjęcie wilka i napisane ile można dostać za to kasy. Jeśli chodzi o "wyprawy" to ile można znaleźć, a "walki" to ile można stracić lub wygrać.
~ Kōsei No Ame

NAYTIRI pisze...

Może dodacie do "bestiariusza" wodnego stwora? :P

NAYTIRI pisze...

O! Dodajcie do formularzy wilków właściciela (nick gracza na howrse czy doggi).

Anonimowy pisze...

Są powody dla których nie:
Ktoś może na złość członkom WPP spamić w skrzynce pocztowej.
Formularze są ANONIMOWE.

Anonimowy pisze...

Można by zrobić konkurs na Miss i Mistera wiosny 2015.
~Blue

Prześlij komentarz