niedziela, 29 marca 2015

Powitajmy Blue! Naszego Medyka!


Imię: Blue
Pseudonim: Shadow
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata
Charakter: Blue odkąd sięga pamięcią zdana była tylko i wyłącznie na siebie. Los jej nie oszczędzał, a szczęście nie dopisywało, ale właśnie dzięki temu nauczyła się radzić sobie w każdej sytuacji. Z reguły woli działać sama, jednak nie stroni od innych. Nie jest samotniczką, ale do szczęścia nie potrzeba jej innych, nie jest ani cicha ani gadatliwa. Rozpoczęcie rozmowy zawsze przychodzi jej łatwo, rzadko jednak przywiązuje się do innych, a zdobycie jej zaufania jest czymś absolutnie niemożliwym. Nie ma takiej rzeczy której by się bała, z czasem zapomniała co to jest strach, a jej błękitnych oczach od dłuższego czasu nie zakręciła się ani jedna łza. Z reguły ciężko wytrącić ją z równowagi, ale gdy komuś się to uda... 
Gdziekolwiek jest nie może się pozbyć uczucia, że nie pasuje do tego miejsca, dlatego większość życia spędziła włócząc się po świecie bez celu, unikając jak ognia wiosek ludzi. Odkąd sięga pamięcią darzyła ich wielką nienawiścią, obwiniając ich o wszystkie nieszczęścia jakie ją spotkały.
Rasa:
Moce: Blue jest... niewidoma. Dlatego jej słuch jest niesamowicie wyostrzony, do tego stopnia, że nauczyła się żyć z tą drobną wadą. W dodatku potrafi czytać aury innych, co wielokrotnie zastępuje jej wzrok.
Stanowisko: Medyk
Hierarchia: Zwykły Wilk
Zauroczenie: -
Partner: Chyba musiałby się zdarzyć cud, żeby ktokolwiek ją pokochał…
Rodzina:…
Potomstwo: -
Ciekawostki: Najbardziej lubi spacerować w nocy, w świetle księżyca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz