niedziela, 24 maja 2015

Powitajmy Arie!Imię:Aria(Ari)
Pseudonim: ----
Płeć:Wadera
Wiek: 3 lata
Charakter: Ari jest realistką, ale nie brak jej optymizmu. Zraża uśmiechem i dobrym humorem wszystko i wszystkich. Ona i jej dziwne pomysły dają radę każdemu problemowi i sytuacji. Wybrnęła już z bardzo licznych dziwnych i groźnych sytuacji dzięki pomysłowości. Jest odważna na swój sposób - nie boi się agresywnego wilka czy innego potwora, ale pająk jest zły i chce ją zabić.
Jest bardzo aspołeczna, poznawanie nowych wilków jest fu, straszne złe i nie wiadomo co. Nie potrafi zacząć rozmowy, przy nowych wilkach jest speszona i na pewno nie będzie sobą. Nie pyta się nawet o drogę, więc często błądziła, teraz już nauczyła się poruszać po terenie bez wskazówek czy wyznaczonej drogi bo przecież jakby się zapytała to wilk by ją zjadł.
Przy przyjaciołach potrafi być otwarta i zabawna. Pokazuje swoją osobowość i zachowuje się bardzo swobodnie. Pokazuje swoją lepszą osobowość - lepszą?
Niestety wadera posiada drugą niezbyt ciekawą osobowość. Patrzenie na brutalną i krwawą śmierć swojej rodziny, bezsilność i sparaliżowanie strachem - taką atrakcję zapewnił jej wujek Śmierć. Miała stać się odporna na krzywdę innych, zabijać z zimną krwią - Czy się udało? Nie wiadomo, jednak jako jedyna z rodu posiada czarną krew...
Zapewniło jej to kilka psychopatycznych cech.
Rasa: Umbra Mortis
Moce:Została obdarzona mocami po wuju, więc są one dość silne. Jej największą mocą jest podróż do świata swojego wujka, świata umarłych - coś jak Hades. Może tam rozmawiać ze zmarłymi, ale niestety nie potrafi odnaleźć tam swojej rodziny, oprócz rzecz jasna wujka Mortem, który tam mieszka... Została obdarzona mocą przyzywania dusz i cieni z zaświatów, które pomagają jej w walce lub z nią rozmawiają, tylko wtedy wygląda dość dziwnie, ponieważ inni ich nie widzą... Jej krew, czarna, gęsta maź jest bardzo silną trucizną zdolną powalić dorosłego tygrysa, wystarczy, że przeciwnik ją ugryzie i pada kilka minut później bolesną śmiercią. Spod jej łap może wydobywać się czarny dym, smog niczym z wulkanu, wypełniony popiołem. Wystarczy jeden oddech i zapada się w śpiączkę na kilka dni (Ari oczywiście jest odporna). Potrafi przemienić się w cień i jako cień podróżować, nie można jej wtedy zranić, ale ona również nie ma możliwości zranienia przeciwnika. ostatnią i najgorszą według niej mocą, której z chęcią by się pozbyła jest... No właśnie, nie ma to nawet nazwy, ale wuj czasem przesyła jej obraz umierającego lub zagrożonego śmiercią wilka. Mała szansa jest na to, że może to uratować komuś życie, ale raz jedyny raz się sprawdziła. Moc ma też możliwość połączenia myśli dwóch wilków...
Stanowisko:Mag czarnej magii
Hierarchia: Omega
Zauroczenie: Brak
Partner: Szuka
Rodzina: Wujek Morte
Potomstwo: brak
Ciekawostki:
Głos: Chrissy Costanza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz