środa, 5 listopada 2014

Powitajmy Anabelle


Imię: Anabelle
Pseudonim: Brak
Płeć: Wadera
Wiek: 2 lata
Hierarchia: Omega
Stanowisko: Szpieg
Głos
Charakter: Spokojna, raczej małomówna wadera, a gdy już coś powie, robi to raczej cicho, ale wyraźnie. Zazwyczaj wygląda jakby nie odczuwała żadnych emocji. Wydaje się być delikatna i słaba, ale gdy trzeba to potrafi o siebie zadbać. Nie prowokuje walk i jest w stosunku do innych taka, jacy są oni w stosunku do niej. Bardzo rzadko się uśmiecha, prawie w ogóle.
Żywioł: Iluzja
Moce: Może stawać się pół-przeźroczysta, lub nawet niewidzialna, kiedy się boi po prostu znika. Kontroluje swoje sny, jeśli zajdzie taka potrzeba może wkraść się do czyjegoś snu i robić w nim co zechce. Potrafi również wywołać bardzo silne iluzje, lub sprawić, że dany wilk po prostu zaśnie.
Rodzina: Straciła całą.
Partner: Nie posiada.
Zauroczenie: Brak
Potomstwo: Brak
Historia: Urodziła się w spokojnej i honorowej watasze, żyła beztrosko i szczęśliwie, do czasu... Od paru miesięcy jej watahę obserwowali ludzie, trzymali się daleko i wydawało się, że nie zagrażają życiu wilków. Jednak... pewnego dnia przyjechały jakieś maszyny, ludzie mieli broń.... Zginął każdy wilk z tego niedawno szczęśliwego stada... Ocalała tylko ona, przez kilka dni w nieustannym pościgu gnali za nią oprawcy, jednak tylko dzięki jej iluzjom w końcu udało jej się w końcu wyrwać z rąk człowieka. Nauczyła się samodzielnie żyć, ale w jej głowie nadal tkwią krwawe obrazy tamtego nieszczęsnego dnia. Dlatego tak rzadko się odzywa, a jeszcze rzadziej uśmiecha. Nie straciła jednak jeszcze nadziei na powrót do dawnej codzienności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz