środa, 21 stycznia 2015

Powitajmy basiora Alpha I! Jamesa!
Imię: James
Pseudonim: Av, Average
Płeć: Basior
Wiek: 4 lata
Charakter: Av jest dość... Cóż, jest troszkę dziwny. Nie, nie jest agresywny. Nic z tych rzeczy. Jest po prostu bardzo nieufny. Wydarzenia z przeszłości bardzo weszły mu na psychikę. Jest jednak odważny, ale nie lubi walczyć. Nie chce krzywdzić. Nie chce być taki, jak oni. Ma swoje zasady. Posiada zdolnośc szybkiego uczenia się, a ponadto jest dość inteligentny. Uwielbia spędzać czas samotnie, ale czasem potrzebuję towarzystwa. Wtedy zwykle udaję się do jaskini. Tam zwykle kogoś spotyka. Jest dżentelmenem i lubi podróże. Nie wysiedzi w miejscu dłużej niż pięć minut. Owszem, czasem ma leniwe dni, ale tylko czasem. Wtedy nie da się go namówić na wspólne polowanie. Ma cechy dyplomaty, lecz wybrał ścieżkę zwiadowczą. Lecz ostatecznie stał się dowódcą polowań. Potrafi być przekonujący. Często dogryza innym żartami, ale nie należy brać ich na poważnie.
Rasa:  Pradawny Wilk Północy.
Moce:
  • Potrafi przywoła chłodny, północny wiatr a także nim sterować. Jednak używa go tylko w gorące, letnie dni.
  • Raz w miesiącu, kiedy jest północ może porozumiewac się z pradawnyi wilkami, potężnymi magami, pomagają mu w różnych sytuacjach.
  • Jest jadowity, a konkretniej jego krew i kły są śmiertelną trucizną. Jednak jest na to odtrutka.

Stanowisko: Zwiadowca.
Hierarchia: Alpha
Zauroczenie: -
Partner: Szuka.
Rodzina: Matka- Listweare Ojciec- Hektor Brat- Nicolas Siostra- Sivia
Potomstwo: Brak.
Ciekawostki: Często przesiaduje na starym pniu w głębi lasu. Pozwala mu to wiele rzeczy przemyśleć i odpocząc po ciężkim dniu. Ma lekkie zaburzenia osobowości.
Głos

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz