czwartek, 16 lipca 2015

Powitajmy Undertaker'a!



Imię: Undertaker.
Pseudonim: Grabarz.
Płeć: Basior.
Wiek: 4 lata.
Charakter: Undertaker sprawia wrażenie gościa, którego lepiej omijać, gdyż ma "nierówno pod sufitem". Jest bardzo miły i łatwo nawiązuje znajomości, aczkolwiek jest bardzo popaprany. Pasjonuję się zwłokami, właśnie dlatego "Grabarz". Może czasem sprawiać wrażenie nekrofila, ale to już inna bajka...  Upodobał sobie szczególnie szczenięta, które po prostu ubóstwia ( BEZ SKOJARZEŃ, OCZYWIŚCIE).  W wolnych chwilach lubi bawić się w sprawy duchowe.
Rasa: Wilk Śmierci.
Moce:

  • Potrafi zobaczyć duszę i zobaczyć jej całe życie. 
  • Odbiera oraz daruje życia.

Stanowisko: Jeśli nie ma grabarza, to... Kat.
Hierarchia: Zwykły Wilk.
Zauroczenie:-
Partner:-
Rodzina: Hmm... Raczej niet.
Potomstwo: -

Powitajmy Dilajle!


Imię:Dilajla
Pseudonim:Dii
Płeć:wadera
Wiek:2 lata
Charakter: Dilajla jest trochę nieśmiałą waderą, ale w towarzystwie najbliższych jest wesoła i otwarta. Uwielbia latać i jest bardzo szybka i zwinna, choć nie lubi się tym chwalić.Szybko się uczyć i poznawać nowe miejsca.Jeśli już pokocha to kocha szczerze i zrobi wszystko dla tej osoby.Zawsze skora do pomocy i nie lubi znęcania się nad słabszymi wtedy zawsze staje w ich obronie.Jest dobrym przyjacielem, nigdy nie wyjawi powierzonego jej sekretu.
Rasa:Redwoley - Wilki czerwone ze skrzydłami
Moce:
- Lata z prędkością światła
- Tarcza ( wytwarza obronną tarcze)
- Wytwarza tornado skrzydłami
Stanowisko:Patrol nadziemny
Hierarchia:zwykły wilk
Zauroczenie:
Partner:
Rodzina:nie pamięta,gdyż ją porzucili
Potomstwo:

środa, 15 lipca 2015

Powitajmy Veronice!

Imię: Veronica
Pseudonim: Vera, Light, Eclipse
Płeć: Wadera
Wiek: 2 lata
Charakter: Veronica jest inteligentna i spokojna. Wytrzymała fizycznie jak i psychicznie. Potrafi zrobić dobrze to co do niej należy. Pomocna i odważna wadera. Nie szaleje aż tak bardzo. Często wykorzystuje swój znakomity słuch. Może znaleźć sarnę do 30 m od niej. Lubi spędzać czas z innymi wilkami, jest przyjacielska i miła.
Rasa: Wilk Światła
Moce:
Potrafi mieć mocno świecące oczy, które oświetlają np. drogę nocą
Oślepia inne zwierzęta
Uzdrawia wilki
Potrafi bardziej oświecić księżyc i gwiazdy
Stanowisko: Medyk
Hierarchia: Zwykły Wilk
Zauroczenie: Ether, Grey, Deltha
Partner: -
Rodzina: Zna tylko tylko starszą od siebie siostrę - Alis

Od Mad'a

Od kilku dni należałem już do tej watahy, jednak w sercu dalej czuję się samotnikiem. Może to wina mojego stosunku do świata? A tam, od kiedy to ja niby taki mądry jestem?
Szedłem leśną ścieżką, udeptaną przez zwierzęta rozmawiając z najinteligentniejszą istotą jaką znam- ze mną, naturalnie.
- Ale tu ponuro..
- Tak, tak, racja. Przydały by się tu jakieś kolorowe akcenty, nie sądzisz?- Zapytałem sam siebie.
- Ależ oczywiście, że tak sądzę. Może jakiś... Jakiś róż? Lub czerwień albo pomarańcz?
- Niee... Oszalałeś, Mad!
- Wcale nie oszalałem! To ty oszalałeś, Mad!
- Haha! Oczywiście, że ty oszalałeś, Mad! Gadasz sam ze sobą!- Drwiłem z samego siebie. To takie inteligentne...
Sprzeczałem się ze sobą jeszcze bardzo długo, aż nie wpadłem na drzewo.
- Ty uważaj trochę, co?!- Warknąłem prosto do pnia.
- Ale, że kto?- Usłyszałem za sobą znajomy głos.
Odwróciłem się i ujrzałem...

>Kogóż moje piękne oczy widzą? XD<

poniedziałek, 13 lipca 2015

Od Ether'a

Wędrowałem po mrocznej okolicy, która całkowicie pochłonięta była w ciemności. Spuściłem łeb w dół, by na to już nie patrzeć. Pachniało zgnilizną - Musiały leżeć gdzieś ciała. Rozejrzałem sie po okolicy i znalazłem stos palących się ciał... Ludzie tu byli. Palili wilki. Z niedowierzaniem pokręciłem głową i odsunąłem się na bezpieczną odległość. Chwilę później przybiegły inne wilki, warcząc, jeżąc się, aż w końcu atakując któregoś z ludzi, przegoniły ich. Jeden mnie zobaczył. Wychyliłem się zza drzewa i ostrożnie do niego podszedłem.
- Kim jesteś? - Zapytał.
- Nazywam się Ether, nie zostanę tu na długo, już sobie idę - Odparłem.
- Nie musisz. Możesz zostać u nas, na ile chcesz, a raczej... Zapraszamy do watahy - Powiedział basior, ostatnie zdanie wypowiadając cichszym i stłumionym głosem.
- Z przyjemnością zostanę - Odparłem.
- Wataha Południowych Puszczy przyjmie cię z otwartymi... E... Łapami? Tak, to dobre słowo. Chodźmy.
Szliśmy w kierunku południa. Wciąż milcząc.
- Ci ludzie często tu przychodzą? - Zagaiłem idącą obok waderę.

<Wadero?>

Powitajmy Flame!


Imię: Flame
Pseudonim:-
Płeć: Basior.
Wiek: 2 lata.
Charakter: Flame to pokręcony i zabawny basior. Nie usiedzi w jednym miejscu dużej, niż dokładnie osiem minut. Niecierpi znieczulicy u innych wilków i uważa, że to jak najbardziej powinno się tępić. Uwielbia ruch i wszelkie rzeczy z nim związane. Kocha polować i właśnie dlatego jest łowcą. Jest strasznie wygadany i prawie nigdy nie zamyka mu się tzw. Otwór gębowy, który w więksości służy mu do gadania, a nie jedzenia.
Rasa: Wilk Płomieni.
Moce:

  • Włada nad ogniem. I... Tak właściwie, to na razie tyle.

Stanowisko: Łowca
Hierarchia: Zwykły Wilk.
Zauroczenie:-
Partner:-
Rodzina:-
Potomstwo:-

Powitajmy Chrysanthe!


Imię: Chrysanthe, ale każe zwracać się do niej Blue Galaxy (dla nielicznych - Galaxy)
Pseudonim: ...
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata
Charakter:  Galaxy to bardzo specyficzna, ponura i ciągle rzucająca sarkazmem wadera. Nigdy się nie uśmiecha ani nie śmieje. Ta wilczyca nigdy nie może zaspokoić rządzy krwi. Zarazem podczas walki, jak i na co dzień, jest bezlitosna i obojętna. Jest nie zdolna do jakichkolwiek uczuć oprócz złości i (powiedzianej już) obojętności. Nie ma przyjaciół i nie chce ich mieć, to samo dotyczy partnera. Nikomu nie ufa i niczego się nie boi. Ma pewien nałóg - zabija około dwudziestu istot dziennie i pije ich krew. Bez tego mordu na pewno by umarła. Pewnie myślicie ją za potwora bez serca? Macie rację - ona nie ma serca. Nie ma, i nigdy nie posiadała. Według niej miłość to najgorsza rzecz na świecie. Nikt jej nie przekona że nie ma się czego bać. No chyba że ona się kiedyś zakocha. Ale jest to szansa jeden na milion. Często można ją spotkać podczas nocy, jak patrzy na gwiazdy. Ona CIĄGLE patrzy w gwiazdy. A czemuż to?
1- Bo jest do tego zobowiązana.
2- Bo lubi to robić.
i 3- Bo zna pewną tajemnicę, którą świat nigdy nie pozna.
Rasa: Wilk Śmierci i Galaktyki
Moce:
•Telekineza
•Nocna Wizja
•Tortury Umysłu
•Cosmo
•Umie zmieniać się w jakąkolwiek postać, którą chociaż raz w życiu dotknie.
Stanowisko: Zabójca
Hierarchia: Zwykły Wilk
Zauroczenie: -
Partner: -
Rodzina: No cóż... brak


Potomstwo: -

Od Delthy CD Deu

- Witaj - Powiedziałem skłaniając się lekko. - Kim jesteś?
- Nazywam się Deu - Odparła wadera.
- Moje imię brzmi Deltha. Znajdowała się tutaj kiedyś wataha, ale niewiele z niej zostało... Straszna choroba zaatakowała wilki... Mieszkał tutaj mój nijaki "ojciec".
- Czyli nie ty to zrobiłeś? - Spytała powoli się zbliżając.
- Ja? Skądże! Nie zrobiłbym czegoś takiego. Nawet w cholernej zemście - Odparłem. - A ty? Szukasz tu czegoś? Mam ci w czymś pomóc?
- Prawdę mówiąc szukam Watahy.
- Dobrze trafiłaś, właśnie ter... - Przerwał mi wściekły ryk. - O, nie... Spadajmy! - Krzyknąłem i wskazałem w stronę przeciwną, z której dobiegał ryk. - To dmuchawiec, niby nazwa mylna, a jed... - Zdałem sobie sprawę, że to nie czas na moje przemyślenia.

<Deu?>

Powitajmy Ether'a!


Imię: Ether
Pseudonim: Brak.
Płeć: Basior.
Wiek: 3 lata.
Charakter: Ether jest małomównym wilkiem. Pochodzi z odległej, wschodniej krainy. Tam prawie wszystko jest inne, niż tu, w Południowej Puszczy. Boi się reakcji innych dlatego trzyma się na uboczu. Nie można jednak powiedzieć o nim, że jest strachliwy. Stanie w obronie słabszej istoty. Nie lubi kłótni, ani gdy ktoś ingeruje za bardzo w jego życie, gdy on tego nie chcę. Gdy przed kimś się otworzy i mu zaufa, można liczyć na wspaniałego powiernika sekretów, przyjaciela i wsparcie w najtrudniejszych chwilach.
Rasa: Wilk Wschodu Słońca
Moce:

  • Wilk ten potrafi przewidywać przyszłość, co czyni jego uniki w walce bardziej efektowne.
  • Może wskazywac również przeszłość.
  • Porozumiewa się także myślowo.

Stanowisko: Główny Szaman.
Hierarchia: Zwykły Wilk.
Zauroczenie: Azura.
Partner:-
Rodzina:-
Potomstwo:-

niedziela, 12 lipca 2015

Powitajmy Azurę!


Imię: Azura, bardzo podobne do angielskiego słowa ,,azure’’.
Pseudonim: Brak, nie chciałaby, żeby ktoś wymyślił.
Płeć: Wadera, tak zwana płeć piękna.
Wiek: 2 lata.
Charakter: Nie można jej nazwać waderą arogancką, ponieważ jest bohaterska, zawsze gotowa do pomocy i miła. Uwielbia szczenięta i inne młode zwierzaki, z którymi chętnie rozmawia. Nieraz sama jest taka jak wilczę. Bywa nieśmiała i strachliwa, ale także odważna i pewna siebie. Nie jest jednak bezbronna, potrafiłaby nawet zabić kogoś, kto zrobi krzywdę komuś, kogo ona kocha. Uwielbia poznawać nowe wilki. Odzywa się z szacunkiem do tych, którzy zwracają się tak do niej. Czasami jest agresywna, lecz zdarza się to bardzo rzadko. Można jej zaufać.
Rasa: Wilk Wody
Moce: Aqua, Storm
Stanowisko: Medyk, idzie jej to doskonale.
Hierarchia: Zwykły wilk.
Zauroczenie: Może tak, może nie...
Partner: Szuka, ale wie, że nikt jej raczej nie pokocha.
Rodzina: Gdyby żyli, nie byłoby jej tu, poszłaby z nimi w świat... Ale zginęli.
Potomstwo: Najpierw musi mieć partnera.

Powitajmy Grey'a!


Imię:Grey
Pseudonim:Szary
Płeć:basior
Wiek:5lat
Charakter:Grey jest wilkiem o wielu twarzach, przeważnie jest miły i tolerancyjny, a w ciągu jednej chwili jego nastrój zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni.Lubi towarzystwo,ale nie przepada za tłumem i hałasem. Potrafi dostosować się do każdej sytuacji, gdy potrzeba odda życie za przyjaciół i rodzinę. Szary jest raczej zamknięty w sobie i ciężko do niego dotrzeć, ale gdy już komuś zaufa to nie ma przed nim tajemnic.
Rasa:wilk powietrza
Moce:
- Weather- włada nad pogodą
- tortury umysłu
- niewidzialność
- latanie bez skrzydeł
Stanowisko:Szpieg
Hierarchia:zwykły wilk
Zauroczenie:
Partner:szuka
Rodzina:brak
Potomstwo:

Powitajmy Mad'a!


Imię: Mad
Pseudonim: Obłąkany, Insane
Płeć: Basior
Wiek: 3 lata
Charakter: Mad jest po prostu dziwny. Zwykły wariat. Jest niezrównoważony, nieodpowiedzialny i (o dziwo) inteligentny, o ile ma ochotę na to, aby swym intelektem się popisać. Wiele wilków uważa go za obłąkanego, stąd też jedno z jego przezwisk. Kiedy wszyscy smucą się i płaczą, on niespodziewanie zaczyna śmiać się wniebogłosy. Lubi się śmiać i bawić. Można powiedzieć, że ryzyko to jego drugie imię. Przy pierwszym spotkaniu może wydawać się nieco przerażający, jednak po jakimś czasie inni przyzwyczajają się do jego specyficznych zachowań. Często się uśmiecha i mówi sam do siebie. Psychol. Lubi się bić, dlatego często poluje na duże zwierzęta, nawet wtedy, gdy nie ma takiej potrzeby.
Rasa: Wilk Toksyczny
Moce:
- Furia
- Jego ślina, krew i łzy zostawiają bolesne, trwałe ślady po bezpośrednim kontakcie.
- Jednym dotykiem łapy jest w stanie sprawić, by zwiędnął kwiat.
Stanowisko: Zabójca
Hierarchia: Zwykły wilk
Zauroczenie: -
Partner: -
Rodzina: -
Potomstwo: -