poniedziałek, 13 lipca 2015

Powitajmy Flame!


Imię: Flame
Pseudonim:-
Płeć: Basior.
Wiek: 2 lata.
Charakter: Flame to pokręcony i zabawny basior. Nie usiedzi w jednym miejscu dużej, niż dokładnie osiem minut. Niecierpi znieczulicy u innych wilków i uważa, że to jak najbardziej powinno się tępić. Uwielbia ruch i wszelkie rzeczy z nim związane. Kocha polować i właśnie dlatego jest łowcą. Jest strasznie wygadany i prawie nigdy nie zamyka mu się tzw. Otwór gębowy, który w więksości służy mu do gadania, a nie jedzenia.
Rasa: Wilk Płomieni.
Moce:

  • Włada nad ogniem. I... Tak właściwie, to na razie tyle.

Stanowisko: Łowca
Hierarchia: Zwykły Wilk.
Zauroczenie:-
Partner:-
Rodzina:-
Potomstwo:-

Powitajmy Chrysanthe!


Imię: Chrysanthe, ale każe zwracać się do niej Blue Galaxy (dla nielicznych - Galaxy)
Pseudonim: ...
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata
Charakter:  Galaxy to bardzo specyficzna, ponura i ciągle rzucająca sarkazmem wadera. Nigdy się nie uśmiecha ani nie śmieje. Ta wilczyca nigdy nie może zaspokoić rządzy krwi. Zarazem podczas walki, jak i na co dzień, jest bezlitosna i obojętna. Jest nie zdolna do jakichkolwiek uczuć oprócz złości i (powiedzianej już) obojętności. Nie ma przyjaciół i nie chce ich mieć, to samo dotyczy partnera. Nikomu nie ufa i niczego się nie boi. Ma pewien nałóg - zabija około dwudziestu istot dziennie i pije ich krew. Bez tego mordu na pewno by umarła. Pewnie myślicie ją za potwora bez serca? Macie rację - ona nie ma serca. Nie ma, i nigdy nie posiadała. Według niej miłość to najgorsza rzecz na świecie. Nikt jej nie przekona że nie ma się czego bać. No chyba że ona się kiedyś zakocha. Ale jest to szansa jeden na milion. Często można ją spotkać podczas nocy, jak patrzy na gwiazdy. Ona CIĄGLE patrzy w gwiazdy. A czemuż to?
1- Bo jest do tego zobowiązana.
2- Bo lubi to robić.
i 3- Bo zna pewną tajemnicę, którą świat nigdy nie pozna.
Rasa: Wilk Śmierci i Galaktyki
Moce:
•Telekineza
•Nocna Wizja
•Tortury Umysłu
•Cosmo
•Umie zmieniać się w jakąkolwiek postać, którą chociaż raz w życiu dotknie.
Stanowisko: Zabójca
Hierarchia: Zwykły Wilk
Zauroczenie: -
Partner: -
Rodzina: No cóż... brak


Potomstwo: -

Od Delthy CD Deu

- Witaj - Powiedziałem skłaniając się lekko. - Kim jesteś?
- Nazywam się Deu - Odparła wadera.
- Moje imię brzmi Deltha. Znajdowała się tutaj kiedyś wataha, ale niewiele z niej zostało... Straszna choroba zaatakowała wilki... Mieszkał tutaj mój nijaki "ojciec".
- Czyli nie ty to zrobiłeś? - Spytała powoli się zbliżając.
- Ja? Skądże! Nie zrobiłbym czegoś takiego. Nawet w cholernej zemście - Odparłem. - A ty? Szukasz tu czegoś? Mam ci w czymś pomóc?
- Prawdę mówiąc szukam Watahy.
- Dobrze trafiłaś, właśnie ter... - Przerwał mi wściekły ryk. - O, nie... Spadajmy! - Krzyknąłem i wskazałem w stronę przeciwną, z której dobiegał ryk. - To dmuchawiec, niby nazwa mylna, a jed... - Zdałem sobie sprawę, że to nie czas na moje przemyślenia.

<Deu?>

Powitajmy Ether'a!


Imię: Ether
Pseudonim: Brak.
Płeć: Basior.
Wiek: 3 lata.
Charakter: Ether jest małomównym wilkiem. Pochodzi z odległej, wschodniej krainy. Tam prawie wszystko jest inne, niż tu, w Południowej Puszczy. Boi się reakcji innych dlatego trzyma się na uboczu. Nie można jednak powiedzieć o nim, że jest strachliwy. Stanie w obronie słabszej istoty. Nie lubi kłótni, ani gdy ktoś ingeruje za bardzo w jego życie, gdy on tego nie chcę. Gdy przed kimś się otworzy i mu zaufa, można liczyć na wspaniałego powiernika sekretów, przyjaciela i wsparcie w najtrudniejszych chwilach.
Rasa: Wilk Wschodu Słońca
Moce:

  • Wilk ten potrafi przewidywać przyszłość, co czyni jego uniki w walce bardziej efektowne.
  • Może wskazywac również przeszłość.
  • Porozumiewa się także myślowo.

Stanowisko: Główny Szaman.
Hierarchia: Zwykły Wilk.
Zauroczenie: Azura.
Partner:-
Rodzina:-
Potomstwo:-

niedziela, 12 lipca 2015

Powitajmy Azurę!


Imię: Azura, bardzo podobne do angielskiego słowa ,,azure’’.
Pseudonim: Brak, nie chciałaby, żeby ktoś wymyślił.
Płeć: Wadera, tak zwana płeć piękna.
Wiek: 2 lata.
Charakter: Nie można jej nazwać waderą arogancką, ponieważ jest bohaterska, zawsze gotowa do pomocy i miła. Uwielbia szczenięta i inne młode zwierzaki, z którymi chętnie rozmawia. Nieraz sama jest taka jak wilczę. Bywa nieśmiała i strachliwa, ale także odważna i pewna siebie. Nie jest jednak bezbronna, potrafiłaby nawet zabić kogoś, kto zrobi krzywdę komuś, kogo ona kocha. Uwielbia poznawać nowe wilki. Odzywa się z szacunkiem do tych, którzy zwracają się tak do niej. Czasami jest agresywna, lecz zdarza się to bardzo rzadko. Można jej zaufać.
Rasa: Wilk Wody
Moce: Aqua, Storm
Stanowisko: Medyk, idzie jej to doskonale.
Hierarchia: Zwykły wilk.
Zauroczenie: Może tak, może nie...
Partner: Szuka, ale wie, że nikt jej raczej nie pokocha.
Rodzina: Gdyby żyli, nie byłoby jej tu, poszłaby z nimi w świat... Ale zginęli.
Potomstwo: Najpierw musi mieć partnera.

Powitajmy Grey'a!


Imię:Grey
Pseudonim:Szary
Płeć:basior
Wiek:5lat
Charakter:Grey jest wilkiem o wielu twarzach, przeważnie jest miły i tolerancyjny, a w ciągu jednej chwili jego nastrój zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni.Lubi towarzystwo,ale nie przepada za tłumem i hałasem. Potrafi dostosować się do każdej sytuacji, gdy potrzeba odda życie za przyjaciół i rodzinę. Szary jest raczej zamknięty w sobie i ciężko do niego dotrzeć, ale gdy już komuś zaufa to nie ma przed nim tajemnic.
Rasa:wilk powietrza
Moce:
- Weather- włada nad pogodą
- tortury umysłu
- niewidzialność
- latanie bez skrzydeł
Stanowisko:Szpieg
Hierarchia:zwykły wilk
Zauroczenie:
Partner:szuka
Rodzina:brak
Potomstwo:

Powitajmy Mad'a!


Imię: Mad
Pseudonim: Obłąkany, Insane
Płeć: Basior
Wiek: 3 lata
Charakter: Mad jest po prostu dziwny. Zwykły wariat. Jest niezrównoważony, nieodpowiedzialny i (o dziwo) inteligentny, o ile ma ochotę na to, aby swym intelektem się popisać. Wiele wilków uważa go za obłąkanego, stąd też jedno z jego przezwisk. Kiedy wszyscy smucą się i płaczą, on niespodziewanie zaczyna śmiać się wniebogłosy. Lubi się śmiać i bawić. Można powiedzieć, że ryzyko to jego drugie imię. Przy pierwszym spotkaniu może wydawać się nieco przerażający, jednak po jakimś czasie inni przyzwyczajają się do jego specyficznych zachowań. Często się uśmiecha i mówi sam do siebie. Psychol. Lubi się bić, dlatego często poluje na duże zwierzęta, nawet wtedy, gdy nie ma takiej potrzeby.
Rasa: Wilk Toksyczny
Moce:
- Furia
- Jego ślina, krew i łzy zostawiają bolesne, trwałe ślady po bezpośrednim kontakcie.
- Jednym dotykiem łapy jest w stanie sprawić, by zwiędnął kwiat.
Stanowisko: Zabójca
Hierarchia: Zwykły wilk
Zauroczenie: -
Partner: -
Rodzina: -
Potomstwo: -

sobota, 11 lipca 2015

Od Deu CD Delthy

Zignorowałam ten dziwny dźwięk i wpatrywałam się w kości moich braci i sióstr. To było okropne cokolwiek to było zasiało tu ogromne zniszczenie. Smętnym wzrokiem zbadałam teren: żadnej żywej duszy. Pomimo, że nie znałam tych wilków i nic mnie z nimi nie łączyło do moich oczu napłynęły łzy, których nie miałam siły utrzymać więc pozwoliłam im swobodnie popłynąć po pysku. Miałam ochotę położyć się wśród tych kości i zakończyć swe życie.
-Przecież to takie niesprawiedliwe!- -krzyknęłam tak głośno, że myślałam iż zbudzę choćby jedno małe życie, ale nic takiego się nie stało. Gdy zobaczyłam szczątki szczeniaków zakrytych przez kości ich matki. Próbowała je przed tym obronić, ale nie miała szans. W pewnym momencie usłyszałam, że coś poruszyło się w krzakach, ale zignorowałam to ponieważ tu nie ma nic żywego. W pewnym momencie stanął przede mną basior. Odskoczyłam i przyjrzałam mu się podejrzliwie. Byłam świadoma jak wyglądałam z pyskiem mokrym od łez. Ucieszyłam się wykrzywiłam pysk w uśmiechu. Jednak ktoś tu jest, ale moja radość nie trwała długo przecież to on mógł spowodować to wszystko. Mój pysk wykrzywił się w grymasie strachu. Skuliłam uszy i cofnęłam się o krok.

Powitajmy Deu!


Imię: Deu
Pseudonim:-
Płeć: Wadera
Wiek: 2,5
Charakter: Wilki wiedzą o niej tylko tyle na ile im pozwoli, trudno zdobyć jej zaufanie na tyle aby się otworzyła i opowiedziała o sobie coś więcej. Często żartuje i śmieje się sama z siebie, ale nie lubi gdy ktoś to robi. Szanuje każde nawet najmniejsze życie na ziemi i przykro jej gdy musi je zabić. Uważa, że każdy zasługuje na kolejną szansę nawet ktoś kto ją zranił. Łatwo ją rozśmieszyć. Jest romantyczką i marzy o spotkaniu tego jedynego. Jest szczera i nie lubi gdy ktoś kogoś obgaduje. Nie stoi obojętnie gdy komuś dzieje się krzywda. Jest lojalna wobec przyjaciół.
Rasa: Wilk Nocy
Moce:
Nocna Wizja-Wilk doskonale widzi w nocy.
Dream-Może wedrzeć się do czyjegoś snu oraz kontrolować własne.
Wytrzymałość-Wilk jest bardzo wytrzymały.
Cosmo-Wilk potrafi zawładnąć nad gwiazdami.
Stanowisko: Posłaniec
Hierarchia: Omega
Zauroczenie: -
Partner: -
Rodzina: Jej rodzina pozostawiła ją samą sobie.
Potomstwo: Jeszcze brak, ale pragnie je mieć.

środa, 8 lipca 2015

Powitajmy Zare!


Imię: Zara
Pseudonim: Z
Płeć: Wadera
Wiek: 3 lata
Charakter: Zaraz jest dosyć płochliwą waderą. Nie łatwo nawiązuje nowe znajomości. Lubi posiedzieć w samotności. Cisza, spokój to jej główne cechy. Wtedy czuje się naprawdę wolna, a to akurat lubi najbardziej. Kocha jednak trochę adrenaliny. Niekiedy agresywna i łatwo wpadająca w furię. Jest ciekawska i tajemnicza, zdolna do wszystkiego. potrafi przebaczać, ale nie potrafi zapomnieć. Jest dosyć ryzykowna, uparta i nieznośna. Nie lubi tłumów, hałasu i robali...Potrafi kochać, jest uprzejma, miła i przede wszystkim ambitna. I to chyba wszystko co powinno być o niej wiadome. Ma jednak wiele innych cech, których nie chce ujawniać...
Rasa: Wilk krwi
Moce:
- Potrafi tkać krew w ciele innych zwierząt/ludzi
- Furia
- Biega z prędkością światła
- Potrafi "wyjąć" krew z innych stworzeń (poza wilkami)
Ma jeszcze jedną, ale jej nie zna...
Stanowisko: Zabójca
Hierarchia: Zwykły wilk
Zauroczenie: Brak
Partner: Może kiedyś
Rodzina: Zginęła...
Potomstwo: -

Od Delthy

Wataha przez długi czas żyła w nieświadomości. Nieświadomości tego, co czai się w mroku. Któryś z nieostrożnych wilków - A było ich wiele - obudził zło śpiące w puszczy. Ciemność otoczyła watahę, a wiele wilków uciekło. Została ich garstka, takich, co nigdy nie chciały opuszczać swego domu. W tym Alpha, czyli wilk, który dał mi życie. Ich futra stały się czarne, a wyraz pysków ponury. Zło czaiło się na coraz więcej nieostrożnych... Znajdywano coraz więcej ciał członków watahy. W tym Newt'a.

~*~

Nie wiem jak to się stało, ale powstałem ze skrawka jego duszy. Wychowała mnie wędrowna wadera, która akurat w tym czasie miała swoje szczenięta. 
- Jeff, przestań gonić tę wiewiórkę! - Krzyknęła Neyos. 
Jeff jednak nie słuchał, uwielbiał katować małe, bezbronne stworzenia. 
- No cóż, próbowałam... Daleko jeszcze do tej watahy? - Spytała.
- Nie, raczej niedaleko - Odparłem patrząc za horyzont. 
- Szkoda... Widzimy się teraz ostatni raz i więcej nie spotkamy, prawda? 
- Prawda... Muszę zobaczyć co się tam stało, więcej życia w niewiedzy nie zniosę. 
- Rozumiem... - Odpowiedziała smętnie Neyos. 
- To tutaj - Zatrzymałem się rozglądając po znanym mi ze snów terenie. 
- Tu? - Spytał Jeff, który akurat do nas podszedł. - Tutaj jest... Okropnie, wszędzie kości, jesteś pewien? 
- Tak, to tu... Trzeba too wszystko posprzątać i przywrócić watahę do życia. No, żegnajcie... Pozdrówcie ode mnie matkę i podziękujcie jej, dobrze? 
- Jasne - Odparła Neyos. 
- Do zobaczenia - Powiedział Jeff. 
Ponuro się uśmiechnąłem po czym ruszyłem na "plac boju", który był opuszczony przez trzy lata. WPP musi funkcjonować. 

~*~

Siedziałem pod starym dębem oczekując podróżnych wilków, które być może by się tu zatrzymały. Nagle usłyszałem donośny ryk dmuchawca.

<Ktoś?>

poniedziałek, 6 lipca 2015

~*~

Nie planowałam tu już nic pisać, wstawiać postów, ani robić tej "reaktywacji", na którą i tak by przyszły dwie osoby. Licząc mnie.
Ale trafił nam się bardzo uparty członek i zwie się on Morte. Nie pozwolił mi zrezygnować z WPP, a już szczególnie wtedy, gdy przeżył z tą watahą jedne z najzabawniejszych chwil w swym "ponurym" życiu.
Więc pytam się...
Co się stało z watahą?
Starzy członkowie w ogóle tu nie wchodzą, nowi nie dołączają. Dlaczego?
Dlatego ja teraz już pójdę sprzątać w zakładkach, a ty czytelniku - Proszę, zajrzyj choćby do zakładki  "Jak dołączyć?".