piątek, 23 stycznia 2015

Powitajmy Mango!



Imię: Mango
Pseudonim: Mangoś, Rudy
Płeć: Basior
Wiek: 3 lata
Charakter: Mango to zabawny i szalony basior. Jest także... Przygłupi... Często zachowuje się jak szczeniak jednak kiedy trzeba, potrafi zachować powagę. Jest w pełni oddany swoim przyjaciołom.
Rasa: Wilk Ognia
Moce:
Samozapłon
Umię pozostawiać za sobą płonące odciski łap (mało przydatne przy, np. ucieczce ;p)
Umie oświetlić ciemną jaskinie, tunel itp. tworząc małe płomyczki latające za nim
Stanowisko: Posłaniec
Hierarchia: Omega
Zauroczenie:~
Partner:~
Rodzina: Ma siostrę Figę
Potomstwo:~
Ciekawostki: Gdy mu się nudzi dostaję strasznej głupawki,
Często mu się nudzi co wiąże się z częstą głupawką...,
Nie lubi nic nie robienia,
Ma lekkie ADHD,
Często biega wokół drzew
Głos

Powitajmy Charm!


Imię: Charm
Pseudonim: Woli swoje prawdziwe imię.
Płeć: Wadera
Wiek: 2.5 roku
Charakter: Charm jest przyjaźnie nastawiona do wilków które zna. Uwielbia gdy coś ciekawego dzieje się watasze. Rzadko się nudzi, zawsze ma swoje własne, odmienne zdanie. Jest też bardzo wybuchowa i niecierpliwa ale tylko wtedy gdy ma ku temu powód.
Rasa: Wilk Życia
Moce:

  • Przywracanie do życia 
  • Czytanie w myślach 
  • Niewidzialność 

Stanowisko: Szpieg
Hierarchia: Omega
Zauroczenie: -
Partner: szuka
Rodzina: Nie pamięta ich...
Potomstwo: -
Ciekawostki: Ma kolorowe włosy dzięki eliksirowi który znalazła wchodząc na tęczę .
Głos

środa, 21 stycznia 2015

Od DarkFlame

Słońce próbowało przebić się przez ciemne chmury, jednak bez lepszego skutku. Wiatr był na razie delikatny, jednak robił się coraz silniejszy. Śnieg  prószył z nieba. Typowo zimowy krajobraz.
Położyłam się obok drzewa, Już zasypiałam ale coś mi przerwało, był to jakiś wilk ale po co mi się przygląda. Wściekła zrywam się na łapy i warcze.

<Ktoś?>

Powitajmy Dark Flame!



Imię:Dark Flame
Pseudonim:Flame
Płeć:wadera
Wiek:3,5
Charakter: Jest obojętna i zimna. Chodzi własnymi drogami. Wredna i bez skrupułów. Potrafi zabić z zimną krwią. Zawsze robi to co chce. Nie lubi gdy ktoś jej rozkazuje. Zagłębia się w kłamstwa. Jedyne uczucie jakie czuję to ból. Nigdy nie doznała uczucia miłości.
Rasa: śmerć
Moce:

  • Wyczuwanie wrogów.

Stanowisko: zabójca
Hierarchia: Omega
Zauroczenie: brak
Partner: brak
Rodzina: Woli nie pamiętać, niestety pamięci nie da się wymazać.
Potomstwo: brak
Ciekawostki: jest bardzo tajemnicza. Jeszcze nikt jej nie '''rozgryzł''.
Głos

Powitajmy basiora Alpha I! Jamesa!




Imię: James
Pseudonim: Av, Average
Płeć: Basior
Wiek: 4 lata
Charakter: Av jest dość... Cóż, jest troszkę dziwny. Nie, nie jest agresywny. Nic z tych rzeczy. Jest po prostu bardzo nieufny. Wydarzenia z przeszłości bardzo weszły mu na psychikę. Jest jednak odważny, ale nie lubi walczyć. Nie chce krzywdzić. Nie chce być taki, jak oni. Ma swoje zasady. Posiada zdolnośc szybkiego uczenia się, a ponadto jest dość inteligentny. Uwielbia spędzać czas samotnie, ale czasem potrzebuję towarzystwa. Wtedy zwykle udaję się do jaskini. Tam zwykle kogoś spotyka. Jest dżentelmenem i lubi podróże. Nie wysiedzi w miejscu dłużej niż pięć minut. Owszem, czasem ma leniwe dni, ale tylko czasem. Wtedy nie da się go namówić na wspólne polowanie. Ma cechy dyplomaty, lecz wybrał ścieżkę zwiadowczą. Lecz ostatecznie stał się dowódcą polowań. Potrafi być przekonujący. Często dogryza innym żartami, ale nie należy brać ich na poważnie.
Rasa:  Pradawny Wilk Północy.
Moce:
  • Potrafi przywoła chłodny, północny wiatr a także nim sterować. Jednak używa go tylko w gorące, letnie dni.
  • Raz w miesiącu, kiedy jest północ może porozumiewac się z pradawnyi wilkami, potężnymi magami, pomagają mu w różnych sytuacjach.
  • Jest jadowity, a konkretniej jego krew i kły są śmiertelną trucizną. Jednak jest na to odtrutka.

Stanowisko: Zwiadowca.
Hierarchia: Alpha
Zauroczenie: -
Partner: Szuka.
Rodzina: Matka- Listweare Ojciec- Hektor Brat- Nicolas Siostra- Sivia
Potomstwo: Brak.
Ciekawostki: Często przesiaduje na starym pniu w głębi lasu. Pozwala mu to wiele rzeczy przemyśleć i odpocząc po ciężkim dniu. Ma lekkie zaburzenia osobowości.
Głos

wtorek, 20 stycznia 2015

Co i jak?

   Chcesz teraz napisać formularz? Świetnie! Wyślij go już teraz! Zostanie on wstawiony 21 stycznia, i tylko wtedy, gdy wyślesz razem z nim swoje pierwsze opowiadania, na temat "Jak znalazłem/łam się w WPP?". Tak więc zachęcam do pisania formularzy i pozdrawiam.
      Astrid

RESET WPP

            WPP jest oficjalnie zresetowane po raz... któryś z kolei. Zrobił się straszny bałagan i chciałabym przeprosić:
Crystal i Assuve, którzy nie mogli nacieszyć się swoim związkiem.
Night i Jennie, którzy również się mijali.
 I to wszystkie osoby, które pisały i zasłużyły na specjalne wyróżnienie. No, nie wszystkie:
 Luna,
Mango,
Night po raz kolejny,
Crystal, też po raz kolejny,
Morte,
I...
I to wszystkie osoby, które pisały, lub które interesowały się blogiem. Dziękuję Wam za wszystko. WPP wznawia działalność już 21 stycznia.
                                                                                    Pozdrawiam, przyszła Alpha c:

sobota, 17 stycznia 2015

Od Flame

  Był wczesny poranek. Przeciągnęłam się. Podeszłam do małej kałuży. Śnieg po mału topniał. Był taki ładny poranek... Wyszłam przed jaskinię. Zaczęłam węszyć z nadzieją, że coś uda mi się upolować. Złapałam trop szaraka i czym prędzej ruszyłam za jego śladem. Pech chciał, ze jakiś inny wilk również wpadł na ten sam pomysł. Nie zdążyłam zahamować i z impetem wpadłam na owego wilka.

<Ktoś?>

Od Finnicka CD Ply

-Byłem na spacerze. Chcesz się przejść ze mną?
-Chętnie.-Powiedziała Ply.
Uśmiechnąłem się.
-W takim razie chodź.  Właśnie wybierałem się nad jezioro skałek. Tam właśnie pójdziemy.
Wadera skinęła głową. Poszliśm wolnym krokiem. Nie spieszyliśmy się, ale i tak co chwilę się odwracaliśmy, żeby spojrzeć, czy Natowie nie idą za nami.

<Ply?>

Od Ply

Szłam obok jeziora. Nudziło mi się. Patrzyłam w swoje odbicie.
-Hej Ply.
Mówiłam do swojego odbicia. Ziewnęłam. Odwróciłam sie i...za mna było kilkadziesiat Natów. Wytrzeszczyłam oczy. Zaczęłam się wycofywać. Za nimi był jeden z basiorów z naszej watahy. Pewnie alpha. Skoczyłam do niego ,a On kazał mi uciekać. Posłuchałam alphy. On biegł kilka metrów za mną. Kiedy uciekliśmy alpha powiedział do mnie:
-Nic ci nie jest? Ja w ogóle ci się to stało? Jak cie znalazły?
-Nie nic mi nie jest. i byłam tylko nad jeziorem ,a tak w ogóle gdzie Radioactive?
-Jest na emeryturze ,teraz ja jestem alphą.
Uśmiechnęłam się. Nie wiedziałam jeszcze ze teraz to on jest alphą. Byłam zaskoczona i pod wrazeniem że ktoś ważny (czyli alpha) uratuje zwykłą Omegę...
-A co ty tutaj robiłeś? -Zapytałam po chwili.
<Finnick?>

Od Assuva CD Crystal


-Może poójdziemy gdzieś na spacer? -Spytałem.
Crystal przytaknęła. Poszliśmy na południe. Całą drogę rozmawialiśmy ,aż w końcu weszliśmy na jedne z terenów tylko zapomniałem nazwe. Usiedliśmy koło jeziora. Rozmawialiśmy o tym i o tamtym ,ale w końcu usiedliśmy. Bardzo lubiłem Crystal tak bardzo,bardzo no dobrzez zakochałem się w niej. był taka taka wyjątkowa. W końcu powiedziałem.
-Crystal chciałem cię o cos zapytać.Ale na poważnie.
-O co? -Zpytała uroczo trzepocząc rzęsami.
-Crystal znamy się już długo ,ale nie aż TAK długo i chciałem się ciebie zapytać...czy chciałabyś być moją dziewczyną?
<Crystal?> Szok!

piątek, 16 stycznia 2015

Od Crystal do Assuva

- No... poszłam na polowanie i wywęszyłam coś. Zobaczyłam zająca, i goniłam za nim.Nie mogłam go znaleźć , był biały jak śnieg. I zobaczyłam Cię , a ty mnie.
- Aha... wiesz, chcę się Ciebie o coś zapytać , tak na serio.
- Słucham?

< Assuve?>